تعمیر جاروبرقی

آدرس و شماره تلفن های نمایندگی ها

برای تعمیر جاروبرقی خود می توانید از مشخصات زیر کمک بگیرید:

مرکز تعمیرات شمال تهران

تلفن: ۲۲۵۵۳۴۹۶ – ۰۲۱

محدوده نمایندگی شمال تهران:

(نیاوران، دزاشیب، پاسداران، فرمانیه، ازگل، ارتش، تجریش، زعفرانیه، قیطریه، چیذر، اختیاریه، قلهک، ظفر، میرداماد، جردن، نوبنیاد، شریعتی، هفت تیر، یوسف آباد، سهروردی، وزرا، الهیه، گاندی)

مرکز تعمیرات مرکزی و جنوب

تلفن: ۶۶۰۸۸۹۵۰– ۰۲۱

تلفن: ۶۶۸۴۲۵۶۷ – ۰۲۱

محدوده نمایندگی مرکزی تهران:

(منیریه، گمرک، نازی آباد، خانی آباد، خزانه، کیان شهر، بریانک، نیرو هوایی، پیروزی، افسریه، بهارستان، دروازه شمیران، شکوفه، مشیریه، شهر ری، میدان خراسان، خاوران)

 مرکز تعمیرات غرب تهران

تلفن: ۶۶۹۲۴۲۱۵ – ۰۲۱

محدوده نمایندگی غرب تهران:

(سعادت آباد، شهرک غرب، پونک، باغ فیض، شهران، ستارخان، صادقیه، گیشا، اکباتان، آیت ا… کاشانی، دهکده المپیک، آزادی، تهرانسر، شهرآرا، شهر زیبا، مرزداران، فردوس، اوین، درکه، سردار جنگل)

مرکز تعمیرات شرق تهران

تلفن: ۰۹۱۹۸۰۰۰۵۸۰

محدوده نمایندگی شرق تهران:

(تهرانپارس، حکیمیه، رسالت، هفت حوض، سراج، دلاوران، شمیران نو، هنگام، نارمک، مجیدیه، بهار، سبلان، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، پلیس، کرمان، امام حسین، نظام آباد، مدنی، تهران نو)

یک تصور دردناک

این تصور که جارو برقی خراب شود و هر روز مجبور شویم مساحت طولانی را با دست جارو کنیم واقعا درد آور است قبل از این که این مقاله را شروع کنیم باید خدمت شما عرض کنم که قبل از هر کاری ابتدا لوله جارو برقی و دهانه برس آن را چک کنید که یک وقت آشغالی راه رفتن دیگر آشغال ها را مسدود نکرده باشد اگر از تمیز بودن لوله ی جارو برقی خود مطمئن نیستید آن را بشویید و کامل خشک‌ کنید اگر باز هم در کار کرد جارو برقی شما اختلال وجود داشت ادامه ی مطلب را با دقت درباره تعمیر جاروبرقی بخوانید و با ایرانیان سرویس همراه باشید.

تعمیر جاروبرقی جنرال الکتریک کار هر کسی نیست

جارو برقی جنرال الکتریک از آن دسته لوازم برقی است که بسیار با کیفیت است اما خب گاهی به هر دلیلی خراب می شود شما می توانید با نمایندگی تعمیر جارو برقی جنرال الکتریک تماس بگیرید و با کم ترین هزینه جارو برقی خود را به شکل روز اول آن درآورید اگر جارو برقی شما با مارک دیگری است تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید شاید جارو برقی شما جز برند های پایینی باشد. پس با دقت مطالعه کنید.

تعمیر جاروبرقیتعمیر جارو برقی آاگ یک کار کاملا تخصصی است

جارو برقی آاگ یکی از با کیفیت ترین لوازم خانگی است که در دنیا ساخته شده است حال تصور کنید که این کار را به هر کس که مدعی تعمیر آن است بسپارید قطعا به خاطر نا آگاه بودن در ساخت این برند خارجی وسیله دچار آسیب های بیشتری می شود پس تعمیر جارو برقی آاگ یک کار تخصصی است. افراد ما روز ها آموزش لازم را در این زمینه دیده اند و اکنون چندین سال است که به فعالیت در این زمینه مشغول هستند پس این کار را چشم بسته برای شما انجام می دهند و جارو برقی شما را مانند روز اول تحویل‌تان خواهند داد.

تعمیر جارو برقی وایت هاوس را به جای معتبر بسپارید

شایان به ذکر است که این جارو برقی ساخت کشور آمریکا می باشد. مسئله ای که در این بخش مهم است این است که شما باید یک جای معتبر و مطمئن را برای تعمیر جارو برقی وایت هاوس انتخاب کنید که هنگام تعویض قطعات جارو برقی کم کاری نکنند زیرا ممکن است که سر و صدای ناشی از جارو برقی به خاطر موتور، ترموستات و دیگر قطعاتی باشد که تنها با عوض کردن آن بخش از جارو، امکان استفاده از جارو برقی وجود داشته باشد پس اگر این قطعه جایگزین یک قطعه با کیفیت و مرغوب نباشد پس از مدتی کار کردن دوباره شاهد همین اوضاع خواهید بود.

با ما تعمیر جارو برقی  ویرپول خود را مناسب تر از دیگر جاها انجام بدهید

دقت کنید که ما به عنوان نمایندگی تعمیر جارو برقی ویرپول قیمتی مناسب تر از سایر جاها داریم زیرا اولویت ما تعمیر قطعه ی مورد نظر است این گزینه خود تاثیر به سزایی در کاهش هزینه های شما دارد پس به تعمیرگاه‌های دیگر فکر نکنید زیرا مجموعه ی ما همه چیز هایی که می خواستید را با یک دیگر به شما می دهد.

تعمیر جارو برقی دوو تخصص ما است

این طبیعی است که شما وقت نکنید زمانی را برای بردن جارو برقی خود به تعمیر گاه بگذارید این اصلا مشکل بزرگی نیست زیرا برخی از افراد همیشه شکایت می کنند که وقت نمی کنند جارو برقی را به تعمیر گاه ببرند و یا این که می گویند تعمیر گاه سر راه‌شان نیست پس ما تعمیرگاه خود را بر سر راه شما قرار می دهیم تنها کافی است وارد سایت ما شوید و فرم‌ درخواست نیروی متخصص را پر کنید.

تعمیر جاروبرقیتعمیر جاروبرقی مابه را نیز انجام می دهیم

ما تعمیر جارو برقی مابه را در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتری های عزیز خود انجام می دهیم اگر این کار را به جای دیگر بسپارید  ممکن است چندین روز طول بکشد و قطعا نمی توانید چند روز بدون جارو برقی سپری کنید. ما تعمیر تمام برند های فوق را به فوق العاده ترین شکل ممکن انجام می دهیم و شایان به ذکر است که کار خود را با گارانتی و ضمانت خدمت شما تحویل می دهیم پس تعلل را کنار بگذارید و همین حالا درخواست خود را ثبت کنید.