آدرس و شماره تلفن های نمایندگی ها

برای تعمیر یخچال فریزر می توانید از مشخصات زیر کمک بگیرید:

مرکز تعمیرات شمال تهران

تلفن: ۲۲۵۵۳۴۹۶ – ۰۲۱

محدوده نمایندگی شمال تهران:

(نیاوران، دزاشیب، پاسداران، فرمانیه، ازگل، ارتش، تجریش، زعفرانیه، قیطریه، چیذر، اختیاریه، قلهک، ظفر، میرداماد، جردن، نوبنیاد، شریعتی، هفت تیر، یوسف آباد، سهروردی، وزرا، الهیه، گاندی)

مرکز تعمیرات مرکزی و جنوب

تلفن: ۶۶۰۸۸۹۵۰– ۰۲۱

تلفن: ۶۶۸۴۲۵۶۷ – ۰۲۱

محدوده نمایندگی مرکزی تهران:

(منیریه، گمرک، نازی آباد، خانی آباد، خزانه، کیان شهر، بریانک، نیرو هوایی، پیروزی، افسریه، بهارستان، دروازه شمیران، شکوفه، مشیریه، شهر ری، میدان خراسان، خاوران)

 مرکز تعمیرات غرب تهران

تلفن: ۶۶۹۲۴۲۱۵ – ۰۲۱

محدوده نمایندگی غرب تهران:

(سعادت آباد، شهرک غرب، پونک، باغ فیض، شهران، ستارخان، صادقیه، گیشا، اکباتان، آیت ا… کاشانی، دهکده المپیک، آزادی، تهرانسر، شهرآرا، شهر زیبا، مرزداران، فردوس، اوین، درکه، سردار جنگل)

مرکز تعمیرات شرق تهران

تلفن: ۰۹۱۹۸۰۰۰۵۸۰

محدوده نمایندگی شرق تهران:

(تهرانپارس، حکیمیه، رسالت، هفت حوض، سراج، دلاوران، شمیران نو، هنگام، نارمک، مجیدیه، بهار، سبلان، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، پلیس، کرمان، امام حسین، نظام آباد، مدنی، تهران نو)

تعمیر انواع برندهای یخچال فریزر

یخچال فریزر از آن دسته از لوازم برقی درون آشپزخانه هستند که همیشه در حال کار کردن بوده و هیچ وقت استراحت نمی کنند. قطعا شما می دانید که لوازم‌ برقی مانند مایکروویو، همزن برقی، فر و غیره در یک مواقع خاصی روشن می شوند اما یخچال ها این گونه نیستند از این رو معمولا ما با مشکلاتی از قبیل مشکلات زیر مواجه می شویم. نتیجه این موارد نیاز به تعمیر یخچال فریزر  است.

  • گاهی ممکن است که یخچال روشن نشود.
  • سر و صدای بیش از حد یخچال
  • گاهی ممکن است از یخچال فریزر شما آب بچکد
  • گاهی نیز بیش تر از حد معمول برفک می زند
  • ممکن است وقتی که به بدنه یخچال دست می زنید برق داشته باشد
  • یخچال آن طور که باید سرد نکند
  • کمپرسور یخچال کار نکند
  • حتی گاهی اوقات یخچال بدون توقف کار می کند.

دوو و تعمیرات آن با بهترین کیفیت

اگر در چند وقت اخیر با یکی از مشکلات فوق رو برو شده اید و یخچال شما با برند دوو است باید به این نکته توجه کنید که تعمیر یخچال فریزر دوو را هر کسی نمی تواند انجام بدهد و شما اگر دوست ندارید که چند وقت دیگر دوباره شاهد گرم بودن باد یخچال خود و یا برفک زدن آن باشید این مطلب را در وقت مناسب بخوانید همچنین اگر یخچال فریزر شما با برند دیگری است ادامه مطلب را از دست ندهید و این مقاله را تا انتها همراهی کنید.

تعمیر فریزر وایت هاوس

قطعا باید بدانید که با توجه به شرایط حاکم در ایران بیش تر از یخچال های وایت هاوس استفاده می کنند. کمبودها در بازار یکی از اصلی ترین دلایلی است که شما نمی توانید تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس خود را به هر تعمیر گاهی بسپارید. دقت کنید که این یخچال ها دارای سیستم های خاصی هستند و هر کسی آموزش لازم را برای تعمیر این کار ندیده است پس به هر کسی اعتماد نکنید.

تعمیر فریزر ویرپول

کادر حرفه ای ما در مقابله با تعمیر یخچال فریزر ویرپول ابتدا ساده ترین موارد را چک می کنند که اگر مشکل جزئی بود دیگر شما متحمل هزینه ی گزاف نشوید. برای مثال در چنین مواقعی ابتدا برق یخچال را چک می کنند. چک کردن ترموستات یخچال و موتور آن از دیگر مواردی است که باید چک شود. تمام این کار ها با به روز ترین شکل ممکن انجام می شود. گاهی اوقات نیز هیچ کدام از موارد فوق نیست و مشکل از رله و اورلود است.

 جنرال الکتریک و خدمات مربوط به تعمیرات فریزر

اگر به دنبال جایی برای تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک خود هستید که کار شما را درون منزل انجام بدهند می توانید همین حالا درخواست تعمیر از نمایندگی های معتبر و موجود در محل زندگی تان را داشته باشید. خب این مشکل طبیعی است که هر کسی با توجه به شلوغی های روز مره ای که دارد وقت تعمیر گاه رفتن نداشته باشد تازه اگر وقت نیز داشته باشد جا به جا کردن یخچال فریزر به آن سنگینی کار هر کسی نیست شما تنها کافی است از کارشناس های ما بخواهید تا نیروی آموزش دیده و مورد اعتماد را به منزل شما بفرستیم.

تعمیر فریزر آاگ

اگر یخچال فریزر شما خراب شده است و قصد دارید آن را به تعمیر گاه ببرید باید تمام تلاش خود را بکنید که تعمیر یخچال فریزر آاگ خود را به فردی بسپارید که از قطعه های اصلی استفاده کند . بگذارید این نکته را به شما گوش زد کنیم که ما سعی می کنیم که اول قطعه ی خود دستگاه را اگر قابل تعمیر است تعمیر کنیم در غیر این صورت آن را عوض می کنیم اما اگر قطعه ای را نیز برای شما عوض کنیم از نمونه های اصلی و با کیفیت استفاده خواهیم کرد.

تعمیر یخچال فریزربرند مابه و نیاز به تعمیر فریزر آن

به جرات می توان گفت تعمیر یخچال فریزر مابه کار هر کسی نیست ما این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهیم و دیگر لازم نیست چند روز مواد غذایی شما خارج از یخچال بمانند و همه خراب شوند و شما متحمل ضرر های دیگری شوید. مطمئن باشید که کار ما آن قدر با کیفیت است که برای آن‌ گارانتی گذاشته ایم و شما هر گاه که متوجه خرابی فریزر شده اید و فهمیدید که کوتاهی از ما بود ما هزینه ی کار را به شما برمی گردانیم.