تعمیر لباسشویی فریجیدر

تعمیرات و سرویس لباسشویی فریجیدر به صورت 24 ساعته

در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بوش
09120565654

نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی فریجیدر

لباسشویی از جمله وسایلی است که لاقل هفته ای دو بار در خانه مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل سرویس و تعمیر آن اهمیت زیادی دارد. چرا که اگر خراب شود مقدار زیادی لباس چرک در خانه انباشته می شود. اما اگر لباسشویی دچار مشکل شد باید از کجا شروع کنیم؟ تعمیر لباسشویی کار ساده ای نیست و اگر به دست افراد غیر متخصص انجام شود هزینه های بیشتری برای شما می تراشد.

سرویس فا به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی فریجیدر در تهران بصورت شبانه روزی و 24 ساعته خدمات رسانی دارد. در هر ساعتی از شبانه روز اگر لباسشویی تان خراب شد فقط کافی است که با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن تعمیرکار فریجیدر را به محل شما اعزام کنند. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران، با داشتن برترین متخصصان این حوزه و بهره گیری از علم و دانش روز، در خدمت شما می باشد. 

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در منزل

همانطور که میدانید برای تعمیر لباسشویی در نمایندگی مشکلات زیادی وجود داشت. مثلاً شما باید لباسشویی را بار بزنید و با ماشین باربری به نمایندگی ببرید. از مشکلات دیگر می توان به معطل شدن در ترافیک، بازگرداندن لباسشویی از نمایندگی به منزل، هزینه رفت و آمد به نمایندگی و … اشاره کرد. 

سرویس فا با داشتن امکان تعمیر لباسشویی فریجیدر در منزل این مشکلات را حل نمود. پس از تماس شما با نمایندگی و مشاوره با کارشناسان ما، اگر نیاز به حضور تعمیرکار باشد نمایندگی ما پس از هماهنگی و مشخص شدن محل تعمیر، تکنسین های خود را به منزل شما اعزام می کند. در این روش شما صفر تا صد مراحل تعمیر یا سرویس و یا تعویض قطعه را خودتان شاهد هستید و پس از اتمام کار گارانتی و ضمانت تعمیر دریافت خواهید کرد.

تعمیر لباسشویی فریجیدر در منزل

ویژگی های تعمیرگاه مجاز لباسشویی فریجیدر

این مجموعه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از سایرین متمایز کرده است

دسترسی آسان

ثبت درخواست شما مشتریان محترم فقط با یک تماس تلفنی

قیمت مناسب

تعمیر دستگاه شما با کمترین هزینه ممکن

کسب رضایت مشتریان

سرویس فا توانسته رضایت صد در صدی مشتریان را جذب کند

تعمیرات در محل شما

با تماس شما تعمیرکار به منزل شما می آید و نیازی به جا به جایی دستگاه ندارید

تعمیرکارانی خبره

سرویس فا دارای نیروهایی با 30 سال سابقه درخشان می باشد

خدمات سریع

در کمتر از یک ساعت متخصص به محل شما اعزام می شود

همین حالا تماس بگیرید

با تماس با این نمایندگی رسمی تعمیرکارانی خبره به صورت رایگان شما را در زمینه تعمیرات لوازم خانگی تان راهنمایی می کنند
کافی است اطمینان کنید و با گرفتن شماره زیر یک تعمیرکار ماهر را به محل خود بیاورید

تعمیرکار لباسشویی فریجیدر

یک تعمیرکار ماهر برای تعمیر لباسشویی فریجیدر ابتدا باید بتواند عیب یابی دستگاه را به خوبی انجام دهد و سپس قطعه خراب مورد نظر را تشخیص داده و در مرحله آخر بهترین روش را برای تعمیر آن به کار گیرد. نسل جدید لباسشویی های فریجیدر تمام اتوماتیک هستند و به همین علت تعمیر آن ازحساسیت زیادی برخوردار است و باید به دست متخصص همان حوزه انجام شود.

تعمیرکاران حاضر در سرویس فا همگی دوره های لازم برای تعمیر لباسشویی فریجیدر را در تمامی مدل های موجود دیده اند و همگی آن ها دارای حداقل 5سال سابقه فعالیت مرتبط می باشند. علاوه بر این، اگر قطعه ای قابل تعمیر باشد تا آخرین لحظه سعی در تعمیر آن دارند و برای تعویض قطعات هم از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کنند. در نهایت هم فاکتور هزینه ها+ لیست تعرفه قیمت ها که از طرف اتحادیه تصویب شده است را به شما ارائه می دهند.

هزینه تعمیرات لباسشویی فریجیدر

لباسشویی فریجیدر از قطعات پیچیده و حساسی تشکیل شده است که هر قطعه ای عمر مفید خود را دارد. پس از تمام شدن عمر مفید قطعه کارایی خود را از دست می دهد. در این مورد هزینه تعمیر قطعه و یا تعویض آن متغیر است. بعضی مواقع تعویض قطعه به صرفه تر از تعمیر پی در پی آن خواهد بود.

به هر حال قبل از شروع هر تعمیر و یا تعویضی، تعمیرکار فریجیدر با شما در مورد هزینه ها مشورت می کند و اگر شما رضایت داشتید فرایند تعمیر آغاز می شود. تعمیرکاران ما همگی پس از تعمیر به شما فاکتور هزینه ها و نرخ مصوب اتحادیه را ارائه خواهند داد. اگر پس از تعمیر قطعه ای، مجدد همان قطعه به مشکل خورد ما گارانتی ضمانت تعمیر خواهیم داشت و همان قطعه را مجدد بصورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد.

شعب نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر در تهران

شمال تهران

09120565654

جنوب تهران

09120565654

غرب تهران

09120565654

شرق تهران

09120565654

سوالات متداول

برای درخواست تعمیرکار از نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی فریجیدر با شماره 09120565654 تماس بگیرید تا در کمتر از یک ساعت به منزل شما بیاید. 

بله پس از اینکه لباسشویی تعمیر شد یک کارت ضمانت 6 ماهه به شما داده می شود و در صورت هرگونه مشکل در این بازه دستگاه به صورت رایگان تعمیر می شود. 

هزینه تعمیر براساس مشکلی که دستگاه دارد تعیین می شود. ابتدا ماشین لباسشویی شما عیب یابی می شود و سپس هزینه به شما اعلام می شود. در صورت رضایت تعمیرات انجام می شود. 

بله صد در صد در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، قطعات اصل به کار برده می شود.

آخرین مطالب نوشته ها

مقالات آموزشی برای راهنمایی تعمیر لوازم خانگی در منزل

فرم تماس با ما

اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم
نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی سرویس فا به صورت شبانه روزی در خدمت شماست

4.2/5 - (12 امتیاز)