تعمیر مایکروفر دوو

سرویس و تعمیر مایکروویو دوو به صورت شبانه روزی

در نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر دوو
09120565654

نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر دوو در تهران

مایکروفر دوو یکی از لوازم خانگی است که روزانه به دفعات زیاد برای گرم کردن غذا استفاده می کنیم. به همین دلیل امکان خراب شدن آن نسبت به سایر لوازم برقی بیش تر خواهد بود. برای تعمیر مایکروفر دوو باید این مساله را در نظر بگیرید که حتما به یک نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر دوو مراجعه کنید تا تعمیرکاری حرفه ای را داشته باشید.

سرویس فا می تواند در این زمینه به شما کمک کند چرا که به عنوان معتبرترین تعمیرگاه مایکروویو دوو در تهران شناخته شده است و بهترین نیروها را جهت ارائه خدمات با کیفیت اسخدام کرده است. فرقی نمی کند در کدام منطقه از تهران زندگی می کنید چرا که دارای شعب متعدد در سراسر تهران هستیم. کافی است در هر ساعت از شبانه روز که خواستید با سرویس فا تماس بگیرید. این مجموعه حتی در روزهای تعطیل اماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز می باشد.

تعمیر تخصصی مایکروویو دوو در محل

نمایندگی سرویس فا دو ویژگی منحصر به فرد دارد که موجب شده رضایت صد در صدی مشتریان را جلب کند. اول اینکه دارای خدمات تعمیر مایکروویو دوو در محل می باشد. یعنی اگر دستگاه تان خراب شده باشد فقط کافی است که با سرویس فا تماس بگیرید تا تعمیرکار مایکروفر دوو را به منزل تان اعزام کند. با این کار دیگر نیازی به حمل و نقل دستگاه به تعمیرگاه ندارید. در ضمن هیچ هزینه ای بابت ایاب و ذهاب تعمیرکار به محل سکونت تان نمیگیریم.

دوم اینکه ما به صورت تخصصی مایکروفرتان را تعمیر می کنیم و به شما قول می دهیم که به هیچ وجه دوباره دچار خرابی نمی شود. حتما می پرسید چگونه؟ پس از تعمیر، یک کارت گارانتی 6 ماهه به شما می دهیم که در طی این مدت زمان در صورت خرابی، تعمیر مایکروفر دوو را به صورت رایگان برای تان انجام می دهیم. تاکنون به ندرت پیش آمده که مشتری به ما گزارش خرابی مجدد بدهد و از این بابت از خودمان خیالمان راحت است. پس همین حالا با نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار بدهید.

تعمیر تخصصی مایکروویو دوو در محل

ویژگی های تعمیرگاه رسمی مایکروفر دوو

این مجموعه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از سایرین متمایز کرده است

دسترسی آسان

ثبت درخواست شما مشتریان محترم فقط با یک تماس تلفنی

قیمت مناسب

تعمیر دستگاه شما با کمترین هزینه ممکن

کسب رضایت مشتریان

سرویس فا توانسته رضایت صد در صدی مشتریان را جذب کند

تعمیرات در محل شما

با تماس شما تعمیرکار به منزل شما می آید و نیازی به جا به جایی دستگاه ندارید

تعمیرکارانی خبره

سرویس فا دارای نیروهایی با 30 سال سابقه درخشان می باشد

خدمات سریع

در کمتر از یک ساعت متخصص به محل شما اعزام می شود

همین حالا تماس بگیرید

با تماس با این نمایندگی رسمی تعمیرکارانی خبره به صورت رایگان شما را در زمینه تعمیرات لوازم خانگی تان راهنمایی می کنند
کافی است اطمینان کنید و با گرفتن شماره زیر یک تعمیرکار ماهر را به محل خود بیاورید

نصب و سرویس مایکروفر دوو

نصب و سرویس مایکروفر دوو

اگر به تازگی مایکروفر دوو خریده اید حتما برای نصب و سرویس آن با نمایندگی رسمی مربوطه تماس بگیرید. اصلا برای نصب خودتان دست به کار نشوید زیرا ممکن است دستگاه مشکلات کارخانه ای داشته باشد و با باز شدنش نمایندگی دیگر قبول کند. برای سرویس مایکروفر دوو نیز باید حتما 6 ماه یکبار سرویس کاری حرفه ای به منزل تان بیاید. چرا می گوییم 6 ماه یکبار؟

به دلیل اینکه قطعات مایکروفر دوو خیلی حساس است و باید چک شوند تا اگر خرابی دارد قبل از اینکه تشدید شود سریع برطرف شود. سرویس فا برای سرویس مایکروفر دوو گزینه بسیار خوبی است چرا که از قطعات اورجینال و اصل استفاده می کند. اگر نیاز باشد قطعه ای از دستگاه عوض شود خیالتان راحت است که قطعه اصلی جایگزین می شود و مایکروویو شما به حالت اول خود بر میگردد.

هزینه تعمیرات مایکروفر دوو

هزینه تعمیرات بستگی به این دارد که کدام قطعه از مایکروفرتان خراب شده، میزان خرابی چقدر است، آیا نیاز به تعویض دارد یا قابل تعمیر است و فاکتورهای متعدد دیگری. در نمایندگی مرکزی مایکروویو دوو تمامی هزینه های تعمیر براساس مصوبه و تعرفه اتحادیه مشخص میشود و هیچ هزینه اضافی دیگری را پرداخت نمی کنید. پس خیالتان بابت هزینه ها راحت باشد.

سپس به شما یک فاکتور و کارت ضمانت میدهیم که اگر خرابی مجددا پیش آمد تعمیر مایکروفر دوو به صورت رایگان انجام شود. چه چیزی بهتر از این؟ سرویس فا به قدری به تعمیرکاران خود اطمینان دارد که کارشان را تصمین می کند.

هزینه تعمیرات مایکروفر دوو

شعب نمایندگی تعمیر مایکروفر دوو در تهران

شمال تهران

09120565654

جنوب تهران

09120565654

غرب تهران

09120565654

شرق تهران

09120565654

سوالات متداول

برای درخواست تعمیرکار از نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفر دوو با شماره 09120565654 تماس بگیرید تا در کمتر از یک ساعت به منزل شما بیاید. 

بله پس از اینکه مایکروفر تعمیر شد یک کارت ضمانت 6 ماهه به شما داده می شود و در صورت هرگونه مشکل در این بازه دستگاه به صورت رایگان تعمیر می شود. 

هزینه تعمیر براساس مشکلی که دستگاه دارد تعیین می شود. ابتدا مایکروفر شما عیب یابی می شود و سپس هزینه به شما اعلام می شود. در صورت رضایت تعمیرات انجام می شود. 

بله صد در صد در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، قطعات اصل به کار برده می شود.

آخرین مطالب نوشته ها

مقالات آموزشی برای راهنمایی تعمیر لوازم خانگی در منزل

فرم تماس با ما

اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم
نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی سرویس فا به صورت شبانه روزی در خدمت شماست

4.2/5 - (12 امتیاز)