تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس در تهران

اگر احساس می کنید در زندگی خود به تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس در تهران نیاز پیدا خواهید کرد، با سرویس فا همراه باشید.

در خرید مارک وایت هاوس تعلل نکنید

همان طور که از نام برند وایت هاوس مشخص است این شرکت ایرانی نیست. شایان به ذکر است که معمولا این برند را با نام دیگری مثل وایت وستینگ هاوس نیز می شناسند. این شرکت یک شرکت آمریکایی است که بیش تر لوازم برقی و خانگی مورد نیاز بشر را تولید و به بازار عرضه می کند اما خب در ایران بیش تر یخچال های ساید بای ساید آن دیده می شود. اگر قصد خرید لوازم خانگی به قول امروزی ها لاکچری را دارید از این برند محبوب و دوست داشتنی غافل نشوید.

کشور های زیادی امروزه از این محصولات بی نظیر استفاده می کنند اگر شما نیز قصد داشتید حس استفاده از یک محصول فوق العاده را تجربه کنید حتما از این محصولات برای خانه ی خود بخرید‌. اما نکته ی قابل توجه در این بخش این جا است که بهترین محصولات جهان نیز ممکن است دچار خرابی شوند حال بعضی ها زود تر خراب می شوند و بعضی دیگر دیر تر. ما قصد داریم در این مقاله به شما بگوییم چنان چه محصولات وایت هاوس خراب شدند چه کار کنید پس ادامه ی مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس در تهرانتعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس در تهران

چنان چه لوازم خانگی شما با مارک وایت هاوس است و نیاز به تعمیرات دارد از آن طرف نیز شما ساکن شهر تهران هستید قبل از هر چیزی یک لیوان آب خنک بخورید و اصلا ناراحت نباشید زیرا ما تا آخر کار با شما همراه هستیم. ما تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس را برای شما انجام می دهیم. خب از آن جایی که این لوازم خانگی با این برند از جمله لوازم لوکس هستند طبیعی است که کم یاب باشند و در هر جایی از آن ها نفروشند. خب به این نکته دقت کنید که اگر مردم کم تر وسیله ای را بخرند طبیعی است که نمایندگی های تعمیرات آن برند کم باشد اما ما این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهیم.

نیروی کار ما از مجموعه ای از افراد تشکیل شده است که به صورت تخصصی دوره ی این کار را گذرانده اند و می دانند در چنین مواقعی باید چه کنند. ممکن است خیلی از تعمیر گاه ها مدعی این شوند که کار تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس را برای شما انجام بدهند اما چون آشنایی به ساختار این لوازم ندارند یک مشکل را به چندین مشکل تبدیل می کنند.

با تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس در تهران، تعمیر گاه را به خانه ی شما می آوریم

این طبیعی است که با توجه به زندگی های امروزی وقت کافی نداشته باشید که چند ساعت مرخصی بگیرید و به دنبال تعمیر گاه حرفه ای بگردید. قطعا می دانید که با توجه به شلوغی های شهر تهران یک روز اداری نیز بیش تر وقت می خواهد تا شما یک ماشین تهیه کنید تا لوازم خانگی خود را به تعمیر گاه ببرید. تازه اگر سنگینی وسیله ی مورد نظر را در نظر نگیریم.

تصور کنید که شما مجبور شوید از پله های آپارتمان خود یخچال را پایین بیاورید و سپس آن را سوار ماشین کنید و به درون تعمیر گاه ببرید و پس از اتمام کار این همه پله را باز گردید. شما می توانید با یک تماس تمام این مشکلات را برطرف کنید. ما نیروی خود را به منزل شما می فرستیم و دیگر لازم نیست این همه درد سر را به دوش بکشید. خیلی از اوقات این سوال برای مشتری ها پیش می آید که آیا می شود به هر کسی اعتماد کرد و آن را به خانه راه داد؟ حق با شما است خانه مامن امنی برای هر فرد است و نمی توان به همین راحتی هر کسی را به آن راه داد از این رو ما افراد از فیلتر سخت خود رد کرده ایم و سپس آن را استخدام کرده ایم پس با خیال راحت درخواست نیروی متخصص کنید.

درخواست نیروی متخصص به چه شکل انجام می شود؟

برای درخواست نیرو تنها کافی است وارد سایت ما شوید. چنان چه در خال خواندن این مطلب هستید یعنی بیش تر راه را رفته اید . فرم درخواست را پر کنید بر اساس این اطلاعات که وارد می کنید کارشناس های ما متوجه می شوند که دستگاه شما چه مشکلی دارد و نیروی متخصص را همراه با وسیله ی مورد نیاز می فرستند.

آدرس و شماره تلفن های نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس در تهران

مرکز تعمیرات شمال تهران

تلفن: ۲۲۵۵۳۴۹۶ – ۰۲۱

محدوده نمایندگی شمال تهران:

(نیاوران، دزاشیب، پاسداران، فرمانیه، ازگل، ارتش، تجریش، زعفرانیه، قیطریه، چیذر، اختیاریه، قلهک، ظفر، میرداماد، جردن، نوبنیاد، شریعتی، هفت تیر، یوسف آباد، سهروردی، وزرا، الهیه، گاندی)

مرکز تعمیرات مرکزی و جنوب

تلفن: ۶۶۰۸۸۹۵۰– ۰۲۱

تلفن: ۶۶۸۴۲۵۶۷ – ۰۲۱

محدوده نمایندگی مرکزی تهران:

(منیریه، گمرک، نازی آباد، خانی آباد، خزانه، کیان شهر، بریانک، نیرو هوایی، پیروزی، افسریه، بهارستان، دروازه شمیران، شکوفه، مشیریه، شهر ری، میدان خراسان، خاوران)

 مرکز تعمیرات غرب تهران برای تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس در تهران

تلفن: ۶۶۹۲۴۲۱۵ – ۰۲۱

محدوده نمایندگی غرب تهران:

(سعادت آباد، شهرک غرب، پونک، باغ فیض، شهران، ستارخان، صادقیه، گیشا، اکباتان، آیت ا… کاشانی، دهکده المپیک، آزادی، تهرانسر، شهرآرا، شهر زیبا، مرزداران، فردوس، اوین، درکه، سردار جنگل)

مرکز تعمیرات شرق تهران

تلفن: ۰۹۱۹۸۰۰۰۵۸۰

محدوده نمایندگی شرق تهران برای تعمیرات لوازم خانگی وایت هاوس در تهران

(تهرانپارس، حکیمیه، رسالت، هفت حوض، سراج، دلاوران، شمیران نو، هنگام، نارمک، مجیدیه، بهار، سبلان، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، پلیس، کرمان، امام حسین، نظام آباد، مدنی، تهران نو)