]

برند بوش:

برند بوش یکی از برند های محبوب در خاومیانه میباشد که به دلیل کیفیت بسیار بالا و تکنولوژی بالایی که دارد حق را به مشتریان میدهیم که لوازم خانگی این برند آلمانی را معروف کنند و محبوب بشمارند.

با همه این موارد تمامی لوازم برقی موجود در دنیا روزی ممکن است دچار مشکلات فنی شوند و این مشکلات میتواند دلایل مختلفی داشته باشند مانند: فرسودگی قطعات دستگاه در اثر گذر زمان، استفاده نا درست و غیر استاندارد از دستگاه ،نوسانات برقی و مشکلات الکترونیکی ، اشکالاتی در منبع برق رسانی ،قطعی سیم های داخلی دستگاه و …..

برای رفع اشکال باید به چه کسانی اطلاع دهیم:

ایرانیان سرویس نمایندگی تعمیرات مجاز لوازم خانگی بوش این اطمینان را به شما عزیزان میدهند که در صورت خرابی و دمعیوب شدن لوازم خانگی شما عزیزان دستگاه شما را به سرعت و در اسرع وقت عیب یابی نموده و عیب دستگاه شما را رفع نمایند.

در صورت خرابی لوازم خانگی خود به سرعت با ما در ایرانیان سرویس تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان و خدمات دهی بهینه با همراهی تکنسین های مجرب و توانا ی ما برخوردار شوید.

ما در این مرکز تکنسین های مجرب و توانای خود را به سرعت برای شما در مکان تعیین شده از سوی شما عزیزان اعزام می نماییم که این امر خطر حمل دستگاه شما برای تعمیر و احتمال اسیب دیدگی ان را در طول مسیر و حین حمل شدگی را به طور کامل از میان میبرد و شما عزیزان میتوانید با خیال اسوده در منزل خود در انتظار امدن تکنسین ما برای عیب یابی و رفع عیب دستگاه خود باشید

ما در ایرانیان سرویس لوازم خانگی ذیل را سرویس دهی می نماییم:

  • ماشین لباسشویی بوش
  • ماشین ظرفشویی بوش
  • ساید بای ساید بوش
  • یخچال بوش
  • یخچال فریزر بوش
  • جارو برقی بوش
  • ماکروفر و مایکروویو بوش
  • خشک کن بوش

خدمت رسانی ایرانیان سرویس چگونه میباشد؟

خدمات دهی مرکز ما به صورت حضوری داخل محل تعیین شده از سوی شما عزیزان میباشد.

ایرانیان سرویس همه روزه در همه حال و تمامی ساعات به طور جدی اماده برای خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند.

تمامی تکنسین های ما در حوضه اطلاعات و مدارک خود مشغول به انجام موارد تعمیری دستگاه شما عزیزان میباشند و با هدف جلب رضایت مندی و لبخند شما عزیزان مشغول به کار میباشند.

ما در این مرکز برای جلب اعتماد و رضایت شما و همچنین پیگیری مشکلات احتمالی به وجود امده در سرویس شما عزیزان دارای واحد بازرسی برای هپی کال با شما عزیزان میباشیم و در صورت نارضایتی شما عزیزان به طور جدی مشکل را پیگیری مینماییم و ان را رفع میکنیم.

چگونه برای رفع عیب دستگاه اقدام کنیم؟

در صورتی که برای لوازم خانگی شما عزیزان مشکلی پیش امد لطفا به سرعت برای رفع عیب دستگاه خود اقدام نمایید زیرا ممکن است با گذر زمان اشکال دستگاه شما چندین برابر شود و به قطعات دیگر دستگاه شما عزیزان اسیب برساند پس در نتیجه اجازه ندهید مشکلات کوچک و کم هزینه دستگاه شما به مشکلاتی بزرگ و جبران ناپذیر با هزینه هنگفت تبدیل شود و به سرعت ان را پیگیری نمایید.

در صورت خرابی ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی، ساید بای ساید ،یخچال ، یخچال فریزر ، جارو برقی ، ماکروفر و مایکروویو و خشک کن بوش خود با ما در ایرانیان سرویس تماس حاصل فرمایید تا از خدمات دهی ما بهر مند شوید.

اتباط با ما:

تلفن تماس :

6688950

ماشین لباسشویی بوش:

ماشین لباسشویی وسیله ای جهت شست و شو لباس ها و انواع پارچه میباشد که بر اساس برنامه تعیین شده از سوی شما عزیزان کار میکند و عملیات شست و شو را انجام میدهد.

ماشین لباسشویی شما عزیزان ممکن است دچار خرابی و اشکالات زیر شود.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی بوش:

کد های خطا یا ارور دادن دستگاه

دستگاه صدا میدهد و لرزش دارد

دیگ نمیچرخد

شفت شکسته

دستگاه تخلیه نمیکند

اب داخل دستگاه نمی اید

دستگاه روی دور خشک کن صدا میدهد

برد دستگاه دچار خرابی شده

و….

ماشین ظرفشویی بوش:

ماشین ظرفشویی دستگاهی است که برای از میان بردن کثیفی های موجود روی ظروف شما را پاکسازی کند و امروزه بسیاری از افراد به این دستگاه وابستگی شدیدی دارند.

 

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی بوش:

دستگاه صدا و لرزش دارد

ظروف خش افتاده و یا لک شده است

ماشین ظرفشویی اب را تخلیه نمیکند

اب داخل دستگاه نمی اید

بازوی ابپاش به مشکل خورده است

دستگاه بوی نا مطبوع میدهد

و….

ساید بای ساید بوش:

یخچال ساید بای ساید همان یخچال فریزر با قابلیت دسترسی و جای بیشتر است که به نسبت یخچال فریزر مقداری هوشمند تر به حساب می اید.

مشکلات متداول ساید بای ساید :

دستگاه خاموش شده

چراغ داخلی ان خاموش و روشن میشود

قسمت یخچال سرما ندارد

قسمت فریزر اب کرده است

یخساز دستگاه به مشکل خورده است

اب سرد کن دچار خرابی است

دستگاه کار نمیکند

دستگاه اتومات نمیکند

نمایشگر دستگاه کد خطا یا ارور را نمایش میدهد

فریزر دستگاه آب میدهد

دستگاه صدا غیر طبیعی میدهد

موتور دستگاه تق تق میکند

و…..

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)